browse more

Novinky

Poslední produkty


img_20130525_1415234
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů 209 Kč

Obnovené vydání knihy biskupa Gorazda II. Autoři: Matěj Pavlík, Roman Wimmer

velky-cin-male-cirkve8
Velký čin malé církve 98 Kč

Autor: Kolektiv autorů Historický exkurz napsal Roman Wimmer S předmluvou metropolity Kryštofa Doslov Stanislav Motl

img_20130525_1426109
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (imitace kůže) 294 Kč

Obnovené vydání knihy biskupa Gorazda II. Autoři: Matěj Pavlík, Roman Wimmer

O nás

Český národní fond kultury, a.s. ČESKÝ NÁRODNÍ FOND KULTURY , a.s. byl zapsán 31. července 1996 Hlavní náplní společnosti byla spolupráce se studiem Barrandov, kde se společnost význačnou měrou zasadila o zájem zahraničních filmových štábů natáčet především v těchto studiích. Společnost se zabývala propagací, reklamou české kultury v zahraničí. Představitelé společnosti se účastnili mezinárodních akcí v zahraničí včetně filmových a jiných festivalů v ČR ale i ve světě. Společnost se podílela na produkci českého filmu Haliny Pawlovské “Díky za každé nové ráno” s Ivanou Chýlkovou v hlavní roli.

V roce 2007 společnost přehodnotila své aktivity a zaměřila se na práci s národnostními menšinami žijícími na území ČR a snaží se o pomoc při jejich aktivním zapojení a integraci do veřejného života v ČR formou kulturních a vzdělávacích programů. Od téhož roku začala společnost spolupracovat s Pravoslavnou církví v českých zemích a na Slovensku, nositelkou původních cyrilometodějských tradic. Spolupodílí se na organizaci a zajištění oficiálních návštěv, setkání, jednání, konferencí, seminářů představitelů církevního a světského života.

Rok 2007 je rokem vydání prvního čísla časopisu IKONA, které původně vyšlo pouze v českém jazyce. Nyní tento časopis vychází v českém a současně i ruském jazyce.

Kromě časopisu společnost vydává knihy, produkuje CD a video, organizuje vystoupení, kulturní prezentace, výstavy i koncerty. V roce 2012 se společnost stala koproducentem 4 dílného dokumentu ( docu drama ve stylu BBC) a celovečerního filmu CYRIL a METODĚJ, kterou produkuje společně se společností Three broethers, s.r.o.

Cílem společnosti je co největší integrace národnostních menšin žijících na území ČR do české společnosti a jejich seznámení s českou kulturou na základě Cyrilometodějských tradic.

PARTEŘI: RUSKÝ MEZINÁRODNÍ SVAZ KINEMATOGRAFISTU, RUSKÝ NEZINÁRODNÍ SVAZ NOVINÁŘU, RUSKÝ FOND KULTURY, RUSKÝ SILUET, Studio 3T, Studio MOSFILM, Studio SOVINFILM, FLMOVÉ STUDIO MAXIMA GORKÉHO, EVEREST FILM, THREE BROTHERS, s.r.o., ANTIQUE. ST. ROMANOS MELODOS

Doporučení

Žehnám vydavatelům časopisu „Ikona“ a ze srdce jim přeji,aby se jejich záměr zdařil.

- S láskou Boží, Metropolita Kryštof, L.P. 2008 -

Spojte se s námi

social share

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat